השיטות שלי

אני מטפלת במספר שיטות שאותן רכשתי במשך השנים,
כך שארגז הכלים שלי לעזור למטופל, הוא נרחב.
הנה הסבר קצר על כל אחת מהשיטות.

מוח אחד

הוא ענף בקינסיולוגיה שבאמצעותו ניתן לאתר חסימות, ולהגיע בדרך קצרה יחסית לטראומות וחסימות רגשיות שיש לאדם, ודרכי טיפול יעילות וקצרות.
הבסיס לטכניקת מוח אחד הוא: הגוף זוכר הכל, הגוף מספר פרטים מדוייקים, הקשורים לזמנים שונים בחיינו בכדי לשחרר אירועים מהעבר שמפריעים לנו היום, ונתינת  ארגז כלים מדוייקים ומותאמים אישית למטופל.

הולוגרם

פרוש המילה: תלת מימד. שיטת הולוגרם מבוססת על הרעיון שכל איבר בגוף מקבל אנרגיה משני ערוצים: מהמימד הרגשי והמימד הפיזי.
כאשר ישנה חסימה, החסימה תמצא באנרגיה של האיבר בגוף. אני מטפלת באותו האיבר שנחסמה בו האנרגיה על ידי מגע נקודתי.

לחיצות אקופרסורה

טכניקה שהתפתחה מהדיקור הסיני. טיפול מיוחד המבוסס בעיקר על לחיצות קלות על נקודות לאורך ערוצי האנרגיה של הגוף {המרידאנים} ,תוך כדי העברת אנרגיות מתאימות המטופל מגיע להרפיה וריפוי פנימי אמיתי.
מטרת הטיפול היא: להביא את הגוף והנפש למצב של הרפיה ושחרור חכמתו הפנימית של הגוף, בכדי שהיא תפעל שוב ללא מעצורים ותרפא אותו.

מגע בריאות

טכניקה שהתפתחה מהקינסיולוגיה. האיבחון נעשה ע”י בדיקת שריר המאפיינת טכניקה זאת. התהליך הטיפול נעשה ע”י מגע עדין בנקודות שעולות בתהליך האיבחון.

שיטת EFT

זאת שיטה שאני משתמשת בה כאשר המטופל זקוק לשינוי השקפתי על תחומים מסויימים בחייו ,החוסמים אותו כרגע. הטיפול נעשה על ידי תיפוף עדין על נקודות בגוף, בשילוב עם אמירת תובנות חדשות שיחליפו את הישנות.

צ'אקרות

ישנן 7 צ’אקרות עיקריות לאורך מרכז הגוף. צ’אקרה היא נקודת מפתח בגוף בעלת פוטנציאל לשנות ולשפר את הבריאות הפיזית ונפשית. כאשר אין הרמוניה בניהן נוצרות בעיות פיזיולוגיות ואפילו רגישיות. דרך הטיפול היא: מציאת חוסר איזון והסיבות שלו, ואיזון מחדש של הצ’אקרות.

ליפ

שיטת טיפול עוצמתית במיוחד לאיזון בין המוח לגוף. המתבססת על נוסחאות חישוב מדוייקות שבעזרתן אני מוצאת היכן ישנה חסימה. הטיפול נעשה ע”י שימוש במרכיבים של הנוסחא והטיפול בהם.

פרחי באך

בשיטה זו קיימים 39 צמחים.
לכל פרח יש תדר אנרגטי משלו. בתחילת הטיפול אני בודקת באמצעות בדיקת שריר לאלו תמציות  פרחים המטופל זקוק, בכדי להתחיל את תהליך ההבראה. לכל פרח קיים קלף שמיצג את התדר, אינפורמציה רגשית, ושיחרור החסימה. הטיפול נעשה ע”י הטמעת התדר של הקלף במוח ולעיתים גם נטילת התמציות.

שיטת טיפול בביואורגונומי

זאת שיטה המתמקדת בזיהוי פגיעות בשדות האנרגטיים, הפיזיים והנפשיים הגורמים לקשיים ולמצוקות. הטיפול נעשה ע”י תיקון השדה האנרגטי של המטופל באמצעות עיפעוף בעיניים.

תרגילי מוח

הינה שיטה שמתמחה בתנועה , הגורמת לגירוי מוטורי כבסיס ללמידה בכל תחומי החיים. השיטה מומלצת לילדים החווים קשיים בלימודים, בעיות קשב וריכוז. הטיפול נעשה ע”י תירגול תרגילי מוח יומיומי, שהם למעשה תרגילי תנועה שיוצרים קשרים וכישורים חדשים בין המוח לגוף.

שיטת אניאגרם

היא מודל דינמי רב עוצמה, המתאר תשע קבוצות טיפוס, כאשר כל קבוצה רואה את העולם מתוך נקודת מבט שונה.
מטרת  איבחון בעזרת שיטה זאת היא: המטופל מגיע להבנה עמוקה של המניעים האישיים. ולזיהוי התנהגויות כפייתיות כדי להעלותן למודעות. בעזרת האינפורמציה החדשה מגיע המטופל להבנה חדשה שתוביל לחופש אישי רב יותר.